xLab XPSTS-100 Projector Screen - Tripod Stand (100” 4:3)
Rs 10,800
Rs 12,000
-10%
OverView
xLab XPSTS-100 Projector Screen,Tripod 100", 4:3, Matte White, 0.38mm Thickness :4:3 Ratio0.42mm Matte White Fabric [Grade-B]Size : 100" Diagonal (FL: 84 in, SC: 80 x 6...Product Description
xLab XPSTS-100 Projector Screen,Tripod 100", 4:3, Matte White, 0.38mm Thickness :
- 4:3 Ratio
- 0.42mm Matte White Fabric [Grade-B]
- Size : 100" Diagonal (FL: 84 in, SC: 80 x 61 in, BD: 1.5 in)
- Perfect for Classrooms, Business and Home Theater
Related Products
Xiaomi 12X (8+256GB)
xLab XPSTS-120 Projector Screen - Tripod Stand (120” 4:3)
Rs 15,300 Rs 17,000
Mi TV 4A Pro 43 inch Android Television Horizon Edition